Ukázka z vykreslování

  • lasima1

Otevřme se hojnosti, štěstí a lásce. Nalezněme rovnováhu a harmonii v našem srdci. Kráčejme životem lehce a radostně.

Technika Lasima nám pomůže čistit a zpracovat problematické pracovní nebo partnerské vztahy a váš přístup k nim, příčiny zdravotních problémů, rozličné karmické, rodové, osudové vlivy, veškeré strachy a závislosti, které zabraňují šťastnému a spokojenému prožívání života.

Doporučuji absolvovat očistnou techniku Lasima v návaznosti na předchozí rozbor vašeho vybraného tématu (viz Jaká témata můžeme řešit).

Jedno sezení nezaručuje stoprocentní úspěch. Podobně jako kosmetiku a očistu těla, i tuto duchovní kosmetiku je dobré navštěvovat opakovaně, nebo i pravidelně.

Při léčebné terapii vám významně pomůže energeticky vyladěné prostředí, ve kterém pracuji. Pomůžu vám pojmenovat a upřesnit problémové téma, kvůli kterému jste mě vyhledali. Spolu s andělskými energiemi světla vás provedu očistným procesem.

Terapie probíhá tak, že společně odstraňujeme, čistíme a „vykreslujeme“ pastelkami na papír veškeré příčiny, které vás nebo vaše blízké blokují v rozvoji daného tématu. Sami můžete pozorovat, jak se vaše výtvory proměňují. Jak rozpoznáme vylepšený stav? Je korunován a potvrzen závěrečnými harmonizujícími obrázky. Jeden si vytvoříte vy sami, druhý vytvořím já, protože celou dobu pilně čistím a vykresluji spolu s vámi.

Technika Lasima může být prováděna společně více osobami (s různými tématy), a nijak to nesnižuje její účinnost.

Jak už bylo řečeno, je dobré navštěvovat očistnou techniku Lasima opakovaně, nebo i pravidelně. Důvod je ten, že veškeré vlivy působící na naši osobu jsou důkladně provázány. Energetické, karmické a rodové vlivy dlouhodobě spoluvytvářejí osudový vývoj našeho života, vztahů a zdraví. Energie a informace, které jsme dlouhodobě vyzařovaly do okolí, se k nám také postupně vracejí. Technika Lasima funguje tak, že postupně odstraňuje nežádoucí vrstvy a nánosy těchto energií a usazenin.

Přejme si vylepšit naše sebevědomí, chtějme veškeré touhy a přání co nejrychleji realizovat. Když změníte sami sebe a energie kolem vás, změní se celý váš osud!

Objednat se můžete u paní Ziny Rajnochové - 777 804 557, zina.rajnochová@gmail.com.

Za cca 90 minut léčivé trapie uhradíte 500,-Kč.

Ukázka harmonizujících obrázků

  • vykreslovani_6

Ukázky negativních obrazků - na záčátku vykreslování

  • vykreslovani_7_zmensene
  • vykreslovani_1_zmensene

Ukázka vytvoření ochrany pro rodinu

  • DSC_6669